Menu

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2018/2019

Wyniki konkursu STOP CYBERPRZEMOCY

Powrót

Drugie życie odpadów - instalacja przestrzenna

1 miejsce – klasa 3GC

2 miejsce - klasa 4a i 5e

3 miejsce - klasa 2b i 4d

Wyróżnienia

Klasy 2a , 1e, 2b, 4c, 3GB,

Plakat - Żyj EKO, blisko natury, a przeniesiesz góry

1 miejsce

Wiktoria Rębek klasa 7b

Kasia Brandys klasa 3GC

Helena Bodio klasa 4c

Aniela Czech i Szymon Wypych klasa 6b

2 miejsce

Olga Krasińska i Maria Lis klasa 8b

Maja Kowalkowska klasa 4a i Lena Kowalkowska klasa 6a

3 miejsce

Paweł Makowski 8b

Liuba i Viera Dombrowskie 5a

Klara Szuchnik 5d

Nikola Anioł 4b

Małgorzata Hajzik 3GB

Adam Maciaszek 8a

GRATULUJEMY

Monika Lubowicka – Cieślak

Jolanta Maliszewska – Jedynak

Barbara Kasicka

Wyniki konkursu EKO-PLANETA

Powrót

I miejsce w konkursie W świecie mitów greckich

Powrót

Wyniki szkolnego konkursu "Mój wymarzony zawód"

I miejsce - Katarzyna Brandys IIIGC

II miejsce - Artur Walewski IIIGD

III miejsce - Błażej Paduszyński IIIGB

I miejsce - Olga Krasińska 8B

Gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń!!!

Małgorzata Pawlik i Elżbieta Lemiszewska

Wyniki szkolnego konkursu Mój wymarzony zawód

pilot wycieczek

fizyk medyczny

programista

lekarz

Powrót

Wyniki szkolnego konkursu "Kultura żydowska i obiekty sakralne Mazowsza”

Obiekty sakralne Mazowsza

I miejsce – Oskar Kowalski

II miejsce – Mikołaj Krupiński

III miejsce – Adam Maciaszek

Kultura żydowska

I miejsce

Marcel Moczydłowski

Adam Osękowski

Szymon Kosiński

II miejsce

Katarzyna Brandys

Julia Firląg

Antoni Kowal

III miejsce

Barbara Dulny

Szymon Charęza

Maks Magdziak

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Pawlik, Grzegorz Kaczmarczyk

Wyniki szkolnego konkursu

Kultura żydowska i obiekty sakralne Mazowsza

Powrót

Barbara Staszewska - Laureatką XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów

Gratulacje!!!

Nasi laureaci konkursów MKO

Powrót


 

Uczeń Aleksander Syrewicz z 3GD
otrzymał tytuł laureata konkursu
ATOM I CZĄSTECZKA

Hanna Dolińska


 

WYNIKI XVI DZIELNICOWEGO KONKURSU MULTIMEDIALNEGO DLA KLAS 1-3 pt.

MÓJ KRAJ-MOJE MIEJSCE”

 

Na konkurs wpłynęło 20 prezentacji z pięciu wawerskich szkół. Na szczególne wyróżnienie zasługują wszyscy uczestnicy konkursu z SP 216 z klas 3 a i b. Prezentacje tych uczniów były najlepsze ina bardzo wysokim poziomie.

Jury przyznało następujące miejsca:

1 miejsce  - ALICJA PAWLIKOWSKA

2 miejsce – WOJCIECH SEKUŁA

3 MIEJSCE – ZUZANNA KĘDZIERSKA

Nagrody rozdane będą na naszym festynie majówkowym w dniu 18 maja 2019 godz. 15.00

Gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy


 

 

 

 

Gratuluję!!!

Małgorzata Pawlik


 

Wyniki  konkursów przedmiotowych MKO

 

Konkurs przedmiotowy

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

Tytuł laureata / finalisty

 

FIZYCZNY

Aleksander Michał Syrewicz 3GD

FINALISTA

 

HISTORYCZNY

Krzysztof J. Pietrzak 3GB

 

FINALISTA

 

Artur Walewski 3GD

FINALISTA

 

MATEMATYCZNY

Michał Jędrzejewski 8B

 

FINALISTA

Krzysztof Dąbrowski 8D

LAUREAT

 

Maria Bogusz 8E

FINALISTKA

 

POLONISTYCZNY

Jolanta Błażejewska 8c

LAUREAT

 

INFORMATYCZNY

Grzegorz Strojnowski 7c

LAUREAT

 

G R A T U L U J E M Y !!!!!


 

Z radością i dumą informujemy o sukcesach naszych uczniów w XLII Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka" 2019

W II – dzielnicowym etapie konkursu, jury wysłuchało przeszło 180 recytatorów, spośród których wyłoniło laureatów.

W kategorii wiekowej: klasy IV – VI, najwyższe – I miejsce zajął uczeń naszej szkoły, Dawid Sierański z klasy IVb.

Wyróżniona została również Michalina Grzywacz (klasa IV b).

W kategorii wiekowej: klasy VII – VIII i oddziały gimnazjalne jury wyróżniło naszą uczennicę – Zofię Kraus recytującą utwór własnego autorstwa pt. Wojowniczka.

Wszystkim Laureatom gratulujemy.

Dawidowi życzymy powodzenia w finale konkursu – najwyższym już, wojewódzkim etapie.

     

Daria Solecka

Prace konkursowe - zjawisko fizyczne w fotografii

Zorganizowała p. Beata Charyta-Galas

Powrót

Grzegorz Strojnowski (7c) zajął pierwsze miejsce  w konkursie robotów autonomicznych Robomaticon 2019 na Politechnice Warszawskiej w kategorii humanoid sprint. Konkurencja polegała na jak najszybszym pokonaniu toru przez robota chodzącego na dwóch nogach. Konstrukcja samodzielnie zaprojektowana i wykonana przez Grzegorza pokonała znacznie bardziej zaawansowane roboty przygotowane przez studentów koła naukowego Politechniki. Poniżej zamieszczam kilka linków z imprezy. GRATULUJEMY!!!

https://robomaticon.pl

https://drive.google.com/open?id=1XQCQfqaTqbPk5ayhU7rac-Aye2ch1CBX

https://drive.google.com/open?id=1VF_Ri8AEBSagXBFmnkBdkPKXo-yDbJgT

https://drive.google.com/open?id=1LfNKKyX9UGtq-aomRhEAr5Z3CMHd8ke_

Prace konkursowe

2019 - rokiem Anny Walentynowicz

Powrót

Informacja z dnia 23 stycznia

 


 

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o zdrowiu MEDITEST.   Test pisały 93 osoby z klas 3-4, 5-6, 7-8 oraz gimnazjum. Oto wyniki:

mamy 21 wyróżnień: 2 w SP i 19 w gimnazjum:

    SP kl.5-6 Daria Dzikowska

    SP kl.7-8 Zofia Mitrzak

    GM Hanna Bargiel

    GM Aleksander Bronowski

    GM Julia Młotkowska

    GM Barbara Dulny

    GM Krzysztof Pietrzak

    GM Agata Wójcik

    GM Aleksandra Zielerowicz

    GM Klaudia Ruszkiewicz

    GM Hugo Śmierzyński

    GM Aleksandra Jarecka

    GM Marta Krupińska

    GM Karolina Besowska

    GM Małgorzata Hajzik

    GM Dominika Harasimowicz

    GM Marta Harasimowicz

    GM Magda Odolak

    GM Katarzyna Brandys

    GM Magdalena Hołdyńska

    GM Oliwier Walendzik

Gratulacje w imieniu Zespołu Przyrodniczego!!!

Jolanta Maliszewska-Jedynak


 

Miło nam poinformować, że Basia Staszewska z kl. 8c, Jan Niedziółka z kl 8a i Krzysztof Dąbrowski z kl 8d przeszli do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Aldona Łabęcka

 


 

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że 22 listopada br. w WCK w Międzylesiu odbyło się podsumowanie konkursów literackich: „100 prac na setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę” oraz „60 wspomnień na 60. rocznicę utworzenia Szkoły Podstawowej nr 204”.

Laureaci konkursów

 „100 prac na setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę”

Maja Dobrucka

Adam Osękowski

Oskar Grześkowiak

Patrycja Święs

Anna Opolska

Zuzia Sobiecka

Olga Krasińska

Dawid Surynt

Krystian Zakrzewski

Franek Staroń

„60 wspomnień na 60.rocznicę utworzenia Szkoły Podstawowej nr 204”

Oskar Grześkowiak

Anna Pietrzak

Zuzanna Sobiecka

Wiktor Byśkiniewicz

Szczególne podziękowania składamy:

Pani Dorocie Klechniowskiej

Pani Krystynie Gąsowskiej

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Organizatorki

Magdalena Duraj-Kwas i Agata Ludwiniak

Wręczenie nagród

Powrót


 

KONKURS RECYTATORSKI KILKA SŁÓW…O POLSCE

22 listopada 2018 roku w Centrum Kultury Wawer odbyła się trzecia edycja Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Kilka słów o ….. Tematem tegorocznych recytacji była Polska.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 204 w Warszawie.

Zgłosiło się 31 uczestników. W jury zasiadły: p. Anna Nowak-Łoś jako przewodnicząca, p. Magdalena Fałek i p. Anna Kołota.

W konkursie zwyciężył uczeń Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego, Jan Sadowski, który recytował wiersz Czesława Miłosza pt. W Warszawie.

Piotr Nałęcz, uczeń Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego, zajął drugie miejsce za zaprezentowanie utworu K. I. Gałczyńskiego pt. Pieśń o fladze.

Trzecie  miejsce przyznano Piotrowi Raczyńskiemu (Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarówim. o. Onufrego Kopczyńskiego)  za recytację utworu Mieczysława Jastruna pt. Dedykacja.

Jury przyznało też 6 wyróżnień dla Leny Staciuk, Jakuba Węgrzyniaka, Marcela Wiśniewskiego, Kingi Marusik, Wojciecha Krasnowskiego i Jana Hausa.

Uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowaniei wspólne szerzenie piękna języka polskiego. 

 

Agnieszka Suchocka i Anna Nowak-Łoś- twórczynie konkursu 


 

"Naboj Junior"

Drużyna z naszej szkoły zdobyła czwarte miejsce w VII edycji międzynarodowego konkursu fizyczno matematycznego "Naboj Junior". Konkurs odbył się w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica. W drużynie byli: Marysia Bogusz, Krzysztof Dąbrowski, Piotr Grzelak  i Basia Staszewska

GRATULUJEMY!!!

Beata Charyta-Galas i Beata Rączkowska

Szkolny konkurs informatyczny - Niepodległa

Wyniki konkursu

Klasy 4-5

I Hanna Olszewska 4 E

II Adrian Szlendak 4 B

III Oliwia Rączkowska 5A

Wyróżnienie Oliwia Ferdyn 5B

Klasy 6-7

I Bartek Strzałkowski

II Małgorzata Durbajło

III Karolina Peczyńska

Wyróżnieni

Wiktoria Szlendak 6A

Klasy 8 i 3 Gimnazjum

I Patrycja Święs 8D

II Antoni Kowal 8E

III Amelia Jastrzębska 3 GIM

III Bartosz Grzeszczak 3 GM

Wyróżnienie 

Nela Wojciechowska 8D

Julia Firląg 8C

Gratulujemy!!!

Agata Grzelak i Małgorzata Pawlik

GRATULACJE

Z przyjemnością informuję, że uczniowie naszej szkoły:

HANNA BARGIEL

ALEKSANDER SYREWICZ

BARBARA STASZEWSKA

JAN NIEDZIÓŁKA

ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSU FIZYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY.   

 

BEATA CHARYTA-GALAS 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Bukowski Mariusz z 5C został Mistrzem tabliczki mnożenia w naszej szkole w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Gratulujemy!!!

Beata Rączkowska

TUMIWIADA

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Dzielnicowym Konkursie TUWIMIADA.

Konkurs recytatorski

Pierwsze miejsce zdobył Dawid Sierański za recytację wiersza J. Tuwima pt.: Rycerz Krzykalski, natomiast wyróżnienie za recytację wiersza pt.:Słoń Trąbalski otrzymała Michalina Grzywacz.

Konkurs plastyczny

Grzegorz Olszewski otrzymał nagrodę

Barbara Rozenblicka otrzymała wyróżnienie

Stanisław Pieńkowski otrzymał wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Lidia Bańkowska i zespół nauczycieli języka polskiego

Barbara Kasicka – nauczyciel plastyki

Wyszukiwanie

Lato w Mieście

Karta ucznia

Skrzynka zaufania

Budżet obywatelski

POLinfo.pl

Kreatywna Fizyka i Technika

BIULETYN 2018/19

 

 

OBWODY SZKÓŁ

SZKOŁA W ZMIANIE

Współpracujemy z

WARS i SAWA

Destination Imagination

LEKKI PLECAK

DOBRY START

Licznik

Liczba wyświetleń:
6291624